Muzyka Na Ślub Bydgoszcz - Trąbka, Organy, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting

Repertuar PDF Drukuj Email

Poniżej przedstawiamy propozycje utworów, które wykonujemy w czasie uroczystości ślubnej, oraz wykonane przez nas nagrania. Część nagrań pochodzi z koncertu na Festiwalu w Dobrodzieniu, natomiast część została zrealizowana przy współpracy Wydziału Reżyserii Dźwięku Akademii Muzycznej w Bydgoszczy - w sali koncertowej tejże uczelni, oraz indywidualnie w Kościele św. Antoniego z Padwy w Bydgoszczy.

Stale pracujemy nad umieszczaniem na naszej stronie nagrań kolejnych utworów. Niebawem będziecie mogli Państwo zapoznać się z całym wykonywanym przez nas repertuarem.

Poniższe zestawienie jest propozycją. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zmodyfikować układ oraz wykonać utwory, których nie znajdziecie Państwo na prezentowanej przez nas liście, a które specjalnie dla Państwa przygotujemy, z zastrzeżeniem iż muszą to być utwory charakterem pasujące do liturgii. Przygotowanie utworów na życzenie może wiązać się z dodatkowymi kosztami (trankskrypcja, aranżacja) a ich wybór należy skonsultować z nami.

 

Wejście - 1 utwór do wyboru:

  Przygotowanie Darów (Ofiarowanie) - 1 utwór do wyboru:

    

E. Morricone - Misja


Pieśń do Ducha Św. - 1 wersja do wyboru:


-         O stworzycielu Duchu przyjdź (pieśń z ludem) - wersja polska lub łacińska

Komunia - 1 utwór do wyboru:

      

Ave Verum Corpus - W.A. Mozart (wkrótce nagranie)

 

Podpisanie dokumentów*


WyjścieW repetuarze mamy jeszcze m.in.:  

-         Trumpet Tune - H. Purcell

-         Ave Maria - G. Caccini (Wawiłow)

-         Gdzie miłość wzajemna i dobroć (pieśń z ludem)

-         Przykazanie nowe daję wam (pieśń z ludem) 

* Jeśli podpisanie dokumentów ma miejsce przed Mszą św. lub nie jest to ślub konkordatowy, nie ma w tym czasie miejsca na utwór instrumentalny. Jeśli natomiast jest zwyczaj podpisywania dokumuentów na koniec Mszy Św. wspólnie ustalimy który utwór z repertuaru zagramy.

 

Oprócz ww. utworów organista wykonuje z ludźmi i prowadzi śpiew od organów wszystkich części stałych, odpowiedzi, psalmu i Alleluja.