Częste pytania zadawane przez klientów Muzyki na ślub

Paweł Pawłowicz jest organistą kościelnym z wieloletnim doświadczeniem. W ramach usługi wykonuje wszystkie części Mszy św.; stałe (m.in. Święty Święty, Baranku Boży) i zmienne (m.in. psalm, odpowiedzi). Możecie Państwo być pewni, że Msza św. ze strony liturgicznej będzie poprowadzona wzorowo.
Zwykle na ślubie wykonujemy 4 utwory. (na Wejście, Przygotowanie Darów, Komunię, Wyjście). Szczegółowy spis utworów wraz z proponowanym przeznaczeniem na daną część Mszy Ślubnej odnajdziecie Państwo w zakładce Repertuar.
Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności terminu. Jeżeli dany termin jest wolny to rezerwacji dokonujemy wpłacając zadatek.
Istnieje możliwość, aby młodzi spotkali się z nami na próbie. Wierzymy, że takie spotkanie rozwieje wszelkie wątpliwości odnośnie doboru repertuaru, sposobu wykonania i jakości świadczonych przez nas usług. Mogą Państwo także udać się na inny ślub bądź nasz koncert. Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi nagraniami w zakładce Repertuar.
Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Z racji tego, iż mieszkamy i pracujemy w Bydgoszczy, większość uroczystości obsługujemy na terenie województwa kujawsko – pomorskiego. Jeżeli ślub ma miejsce poza Bydgoszczą, naliczamy tzw. "kilometrówkę"
Jesteśmy uniwersalnymi muzykami specjalizującymi się zarówno w repertuarze solowym, jak i kameralnym czy orkiestrowym. Na Państwa życzenie dołączymy do naszego duetu dodatkowego muzyka, instrumentalistę, śpiewaka, czy nawet kwartet smyczkowy. Spełnimy każde Państwa muzyczne życzenie.
Gdy zależy Państwu tylko na organach lub tylko na trąbce, wynajęcie nas osobno jest również możliwe. Czasami do wybranego przez narzeczonych wcześniej zespołu brakuje właśnie organisty lub trębacza. Doskonale sprawdzimy się również w tej sytuacji.
Jesteśmy absolwentami Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Więcej informacji o nas znajdziecie Państwo w zakładce artyści.
1. Jesteśmy zgranym, w pełni profesjonalnym zespołem. 2. Nasze wykształcenie i doświadczenie gwarantuje Państwu najwyższą jakość wykonywanej muzyki. 3. Paweł Pawłowicz jest absolwentem 5-cio letniego Opolskiego Studium Muzyki Kościelnej. Kończąc Studium uzyskał tytuł Organisty oraz prawo wykonywania zawodu w parafiach na terenie wszystkich diecezji w Polsce. Jest również absolwentem studiów magisterskich na wydziale instrumentalnym Akademii Muzycznej, w specjalności organy i klawesyn. Wieloletnie doświadczenie na stanowisku organisty i dbałość o przepisy liturgiczne zapewnią Państwu profesjonalną oprawa Państwa uroczystości ślubnej. 4. Mariusz Skotnicki jest absolwentem Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Posiada doświadczenie w obsłudze muzycznej zarówno uroczystości kościelnych, jak i tych mniej oficjalnych w stylu rozrywkowym czy też bankietowym. Możliwe jest również rozszerzenie usługi ma grę do składania życzeń lub np do zagrania z djem na przyjęciu weselnym. 5. Skorzystanie z naszego duetu: trąbka i organy, daje Państwu gwarancje, że wykonywane przez nas utwory są wcześniej pieczołowicie przygotowane. W tym przypadku nie ma mowy o braku zgrania i o pomyłkach, które nierzadko zdarzają się przypadkowym muzykom lub na poczekaniu składanym zespołom. 6. Graliśmy w większości kościołów w Bydgoszczy, a co za tym idzie, znamy możliwości akustyczne kościoła i organów co pozwala nam na trafny dobór repertuaru.