Muzyka Na Ślub Bydgoszcz - Trąbka, Organy, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting

FAQ

 • Czy organista wykonuje odpowiedzi i części stałe mszy św.?

  Paweł Pawłowicz jest organistą kościelnym z wieloletnim doświadczeniem. W ramach wynagrodzenia wykonuje także części stałe (m.in. Święty Święty, Baranku Boży) i zmienne (m.in. psalm, odpowiedzi) Mszy św. Innymi słowy gra i śpiewa podczas całej liturgii ślubnej.
 • Ile utworów wykonujemy w czasie ślubu?

  Zwykle na ślubie wykonujemy 4 utwory. (na Wejście, Przygotowanie Darów, Komunię, Wyjście). Szczegółowy spis utworów wraz z proponowanym przeznaczeniem na daną część Mszy Ślubnej odnajdziecie Państwo w zakładce Repertuar.

 • W jaki sposób można dokonać rezerwacji terminu?

  Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności terminu. Jeżeli dany termin jest wolny to rezerwacji dokonujemy wpłacając zadatek.  

 • Czy można posłuchać nas na żywo?

  Istnieje możliwość, aby młodzi spotkali się z nami na próbie. Wierzymy, że takie spotkanie rozwieje wszelkie wątpliwości odnośnie doboru repertuaru, sposobu wykonania i jakości świadczonych przez nas usług. Drugą możliwością jest udanie się na inny ślub bądź koncert, który wykonujemy.

 • Gdzie świadczymy nasze usługi?

  Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Z racji tego, iż mieszkamy i pracujemy w Bydgoszczy, większość uroczystości obsługujemy na terenie województwa kujawsko – pomorskiego. Jeżeli ślub ma się odbyć poza granicami Bydgoszczy, a zależy Państwu abyśmy na nim zagrali ,to istnieje taka mozliwość. Więcej informacji w zakładce Cennik

 • Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  1. Jesteśmy zgranym, w pełni profesjonalnym zespołem.

  2. Nasze doświadczenie instrumentalne gwarantuje Państwu najwyższą jakość wykonywanej muzyki.

  3. Paweł Pawłowicz jest absolwentem 5-cio letniego Opolskiego Studium Muzyki Kościelnej. Kończąc Studium uzyskał tytuł Organisty oraz prawo wykonywania zawodu w parafiach na terenie wszystkich diecezji w Polsce. Jednocześnie jest jedynym w Bydgoszczy organistą z uprawnieniami kościelnymi, który jednocześnie ukończył organy na wydziale instrumentalnym Akademii Muzycznej. Wieloletnie doświadczenie w zawodzie organisty i dbałość o przepisy liturgiczne sprawią, że charakter Waszego ślubu będzie wzniosły i uroczysty.

  4. Mariusz Skotnicki jest absolwentem Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, którą ukończył z wynikiem bardzo dobrym. Posiada doświadczenie w obsłudze muzycznej zarówno uroczystości kościelnych, jak i mniej oficjalnych w stylu rozrywkowym czy też bankietowym. Występował jako solista trębacz na festiwalach muzyki organowej, m.in. w Zambrowie i Dobrodzieniu. Współpracował również z orkiestrami symfonicznymi i salonowymi w charakterze muzyka orkiestrowego, m.in. z orkiestrą Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy, Operą Nova w Bydgoszczy, Toruńską Orkiestrą Symfoniczną.

  5. Silnym argumentem na skorzystanie ze sprawdzonego duetu trąbka+organy jest fakt, iż posiadamy dopracowany repertuar i nie ma w tym przypadku miejsca na brak zgrania lub niedostateczne umiejętności któregoś z muzyków. Właśnie dlatego najbardziej opłacalną formą skorzystania z naszych usług jest angaż obu muzyków. W takim przypadku możliwe będzie wykorzystanie promocji zamieszczonej w zakładce cennik. .

  6. Znamy większości kościołów w Bydgoszczy (tzn. znamy mozliwości akustyczne kościoła i organów co pozwala nam na trafny dobór repertuaru).

 • czy gramy tylko w składzie organy + trabka?

  Jesteśmy uniwersalnymi muzykami koncertującymi zarówno w repertuarze solowym, jak i orkiestrowym czy kameralnym. Jako osoby głęboko zakorzenione w świecie artystów bydgoskich o szerokich kontaktach w całej Polsce, na Państwa życzenie jesteśmy w stanie  dołączyć do naszego duetu każdego muzyka (instrumentalistę czy śpiewaka) i spełnić Państwa repertuarowe marzenia. Naturalnie będziemy się kierować dobrym smakiem muzycznym i poprawnością liturgiczną.

 • Jakie mamy kompetencje?

  Jesteśmy absolwentami Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce artyści.
 • Czy gramy także osobno?

  Jeśli jeden z nas ma już zajęty termin nie będzie problemu, aby drugi instrumentalista zagrał na Waszym ślubie. Jesteśmy samodzielnymi muzykami zdolnymi doposować się do każdej sytyacji. Naturalnie posiadamy wspólny repertuar, który nieustatnie doskonalimy i poszerzamy na próbach czy koncertach, co zapewnia idealne zgranie i niezawodną jakość naszych wykonań.